Sosyal Medya:

Hakkımızda

Home Hakkımızda
banner

HAKKIMIZDA

APIXOIL güçlü ekibi ile pazarda lider olmaya devam ediyor.

Tecrübeli ekibimiz, madeni yağ, gres ve antifriz üretiminde 50’ye yakın ülkeye de ihracat yapmakta, satış ağını her gün genişletmektedir.

 

Istanbul, Tuzla’da olan üretim tesisimizden dünyaya ulaşıyor, yeni projeler yaratıyor ve pazarın taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.

 

Dürüst, ahlaklı iş prensibiyle çalışan Benzoil ekibi, her zaman ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Satış destek ekibimiz ile müşterilerimizin taleplerine anında destek oluyoruz.

 

Gece gündüz çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde kurulu tesisimiz, tamamını kendi ürettiği mamullerin direk olarak son kullanıcıya satısını, profesyonel satış ekibiyle gerçekleştirmektedir.

Kaliteli ve çok çeşitli ürünlerle, sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olan şirketimiz ISO 9001-2008 Kalite Sistem Sertifikasına sahiptir.

 

Firmamızın ana hedefi verimli, ekonomik ve güvenilir ürünlerle müşteri beklenti ve taleplerinin en kısa sürede sağlamaktır.Bunların yanı sıra şirketimiz madeni yağ ürünleri ile ilgili bünyesinde çalıştırdığı kimya mühendisleri sayesinde her türlü teknik servis ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

 

Laboratuvarımız TSE EN ISO/IEC 17025:2005 kalite yönetim sistemi ile akredite çalışmalarını sürdürmektedir. Laboratuvarımızda konusunda uzman mühendislerimizle ürünlerimiz standart testlerden geçirilmekte ve yüksek kalitede ürün sunabilmek için teknolojik, tam otomatik cihazlar kullanılmaktadır.

VİZYONUMUZ

Ürün ve üretim süreçlerine uyguladığımız etkin yöntemler, sürekli iyileştirme yaklaşımı ve kullandığımız ileri teknoloji ile sektörümüzde kalite önderliğine erişmektir.

MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz madeni yağ ve antifriz sektöründe her zaman en iyi olmaktır.
Bu anlamda;

  • Geliştirilen her bir ürün ve hizmet için, müşterilerin talep ve beklentilerine en kısa sürede cevap verebilmek,
  • Sektörün teknolojik olanaklarını en iyi ve en hızlı bir şekilde kullanabilmek,
  • Kalite uygunluk çerçevesinde istikrarlı üretim gerçekçekleştirebilmek,
  • Bireye ve topluma, müşterisine ve çalışanına saygılı olmak,
  • Çevreye ve yasalara saygılı, güvenilir, yenilikçi ve yaratıcı bir kuruluş olmak,
  • Müşterileri ve çalışanların beklentilerini dinamik bir ekip çalışması ile hızlı bir şekilde en üst seviyede karşılamak.
  • ISO 9001 kalite kriterlerini yerine getirmek,
  • Müşteri sadakati konularında sektöründe ilk olmak,
  • Satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile ilk tercih edilen olmak.

İletişim Bilgileri

Adres:
Numunebağ Caddesi, No.44/A Bayrampaşa İstanbul

TEL 1 : +90 212 674 38 91
TEL 2 : +90 216 394 10 98